Laboratoria Przyszłości 40 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 40 elementów

Filtry aktywne

Innowacyjne pomoce dydaktyczne w ofercie Laboratorium Przyszłości

Laboratorium Przyszłości to nowoczesne metody dydaktyczne umożliwiające wdrożenie innowacyjnego procesu nauczania, opartego na innowacyjnych rozwiązaniach. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały edukacyjne, które pomogą w realizacji tego programu. Umożliwiają one przeprowadzenie angażujących zajęć dla dzieci w każdym wieku, które rozbudzają ich chęć poznawania świata. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych.

Laboratoria Przyszłości – nowoczesna i efektywna edukacja

Laboratoria Przyszłości to program realizowany przez Ministerstwo Edukacji i Techniki we współpracy z Centrum GovTech. Jest on prowadzony w celu wzrostu kompetencji technicznych oraz interdyscyplinarnych wśród uczniów. Program ten opiera się na realizacji zajęć przy użyciu nowoczesnych narzędzi i pomocy naukowych, które pozwalają na prowadzenie ich zgodnie z ideą rozwoju kompetencji STEAM.

Każda placówka realizująca program musi być w odpowiedni sposób przygotowana do prowadzenia tego rodzaju zajęć. Niezbędne jest zaopatrzenie jej w pomoce naukowe, które będą zgodne z wytycznymi. Znajdą je Państwo w naszym sklepie!

Laboratoria Przyszłości – oferta dla szkół

W sklepie Edukids znajdą Państwo wszystko, co niezbędne jest do stworzenia nowoczesnej szkoły wspierającej rozwój kompetencji uczniów. W naszej ofercie dostępne są:

·       drukarki 3D i elementy wyposażenia pracowni,

·       mikrokontrolery,

·       długopisy 3D,

·       gogle VR,

·       laptopy,

·       sprzęt audio-wizualny,

·       programowalne roboty,

·       oraz wiele innych.

Jest to wyposażenie najwyższej jakości, które spełnia wszelkie normy. Korzystanie z nich jest praktyczne, a przede wszystkim bezpieczne zarówno dla nauczycieli, jak i dla uczniów.

Program Laboratoria Przyszłości zakłada rozwój uczniów w kierunku STEAM. Dotyczy to więc nauki (Science), technologii (Technology), inżynierii (Engineering), sztuki (Art) oraz matematyki (Mathematics). Zajęcia prowadzone w ramach tego programu muszą być nie tylko wartościowe, ale i angażujące dla uczniów. Ma to na celu pomóc w rozwoju talentów i umiejętności już od najmłodszych lat. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru materiałów dydaktycznych, które pozwolą realizować założenia programu, a także rozbudzić w uczniach ciekawość otaczającego je świata.

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: