Filtry aktywne

Zabawki sensoryczne dla dzieci

Zabawki sensoryczne dla dzieci doskonale sprawdzają się dla pociech w każdym wieku, a szczególnie tych, które dopiero poznają świat. Aby receptory zmysłów były w stanie odbierać oraz przekazywać do mózgu różne bodźce, muszą być w odpowiedni sposób pobudzane. To właśnie dlatego zabawki sensoryczne są istotnym elementem rozwoju dzieci.

Wysokiej jakości zabawki sensoryczne dla dzieci od EduKids

W ofercie EduKids znajdziesz duży wybór wysokiej jakości zabawek sensorycznych dla dzieci. Są one dostępne w wielu motywach, a także rozmiarach i kolorach. Wyróżniają się dbałością o najmniejsze szczegóły. Są wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów, co zapewnia świetną rozrywkę przez długie godziny.

Szeroki wybór zabawek sensorycznych dla dzieci

Oferujemy zarówno proste zabawki sensoryczne, jak i te nieco bardziej rozbudowane. Znajdziesz u nas m.in. skrzynkę światła emitującą aż 16 kolorów, co sprawia, że dzieci szybko się nią nie znudzą. Z kolei skrzynka zapachowa pozwoli rozwijać zmysł wzroku oraz węchu. Do nauki pisania doskonale sprawdzi się zestaw spaghetti, który rozwija kreatywność oraz wyobraźnię. Świetnie działa również na mięśnie dłoni, co ułatwia wyrobienie nawyku prawidłowego trzymania ołówka lub długopisu. Dodatkowo oferujemy również innowacyjne produkty — sensobox. Sensoboxy to panele sensoryczne wykonane z drewna, pokryte warstwą żywicy epoksydowej. Jest to świetne połączenie zabawek wspierających naturalny rozwój dziecka oraz narzędzi edukacyjnych i sensorycznych. 

Najlepsze zabawki sensoryczne dla dzieci od EduKids

Duży wybór zabawek sensorycznych dla dzieci sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz szybką wysyłkę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą EduKids, w której znajdziesz wiele pomocy dydaktycznych czy produktów interaktywnych

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: