Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 20 kg

Cena

Cena

  • 1 040,00 zł - 19 699,00 zł

Baner informacyjny

Filtry aktywne

Podłoga interaktywna Smart Floor dla dzieci i młodzieży

Interaktywne podłogi to element niezbędny w każdej placówce edukacyjnej, która realizuje program Laboratoria Przyszłości. Podłogi interaktywne zapewniają kolorowe materiały dydaktyczne, które przyciągają uwagę i pomagają w prowadzeniu zajęć, które angażując uczniów. Tego rodzaju podłogi znajdą Państwo w naszym bogatym asortymencie pomocy dydaktycznych dla nowoczesnych szkół.

Angażujące zajęcia dzięki interaktywnym podłogom

Podłogi interaktywne są uwielbiane przede wszystkim przez najmłodszych uczniów. Zachęcają do ruchu i jednocześnie rozwijają zdolności psychoruchowe. Jest to projekcja, która ma za zadanie stworzyć magiczną podłogę. Projektor wyświetla interaktywny obraz, którym można sterować przy pomocy rąk, ciała, pisaka lub też robota. Projektor można zamontować na suficie lub wykorzystać dedykowany statyw w miejscu, gdzie nie ma możliwości zamontowania projektora na stałe. 

Nauka i zabawa z podłogą interaktywną

Interaktywna podłoga reaguje na ruch, dlatego doskonale sprawdza się do prowadzenia ciekawych zajęć dydaktycznych. Jest łatwa w obsłudze. Zabawa na niej zapewnia ogromną ilość rozrywki, a przede wszystkim ruchu. Stosowanie interaktywnej podłogi to świetny sposób na rozruszanie uczniów np. podczas złej pogody, gdy niemożliwe jest wyjście na zewnątrz.

W pamięci każdej podłogi zaprogramowane są ciekawe gry i zabawy, z których można korzystać na zajęciach. Możliwości interaktywnej podłogi z pewnością zachwycą zarówno najmłodszych, jak i nieco starszych uczniów. Zajęcia z użyciem podłogi interaktywnej poprawiają spostrzegawczość, a także uczą orientacji przestrzennej. Pomagają również w nawiązywaniu interakcji między dziećmi, które mogą wspólnie bawić się na podłodze. 

W naszej ofercie znajdą Państwo podłogi interaktywne z pakietem programów przeznaczonych m.in. do nauki programowania. Są doskonałym uzupełnieniem innych elementów wyposażenia Laboratoriów Przyszłości, m.in. robotów edukacyjnych. Zapewniają nie tylko ogromną dawkę rozrywki, ale także pozwalają na zdobywanie nowych umiejętności. Są niezastąpione nie tylko w nowoczesnych szkołach, ale także na świetlicach, w instytucjach kultury, placówkach medycznych, a nawet przestrzeniach publicznych.

Zachęcamy do zapoznania się także z pozostałymi materiałami dydaktycznymi z naszej oferty. 

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: