Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 20 kg

Cena

Cena

  • 169,00 zł - 19 501,00 zł

Baner informacyjny

Filtry aktywne

Ekopracownia projekt – czym jest?

Projekt ekopracownia to inicjatywa, która powstała w ramach regionalnego programu wspierania edukacji ekologicznej. Zakłada on budowę nowoczesnych warsztatów ekologicznych w szkołach, mających na celu rozwijanie świadomości ekologicznej u dzieci i młodzieży. Za wyposażenie odpowiada EduKids

Uczniowie, dzięki projektowi mają okazję zdobywać praktyczną wiedzę oraz doświadczenie, co przyczynia się do zwiększenia ich świadomości ekologicznej. To główny cel Ekopracownii.

Ekopracownia projekt – dlaczego warto skorzystać?

Zacznijmy od tego, że praca przy projekcie umożliwia rozwijanie ważnych i przydatnych umiejętności dla młodego człowieka, takich jak działanie w grupie, komunikacja, podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów. Ponadto jest to miejsce, w którym uczniowie mogą czuć się dobrze oraz bezpiecznie. Młodzi ludzie mają w nim przestrzeń do rozwoju i produktywnego spędzania czasu. 

Projekt ten nie tylko wspiera rozwój osobisty uczniów, ale przede wszystkim przyczynia się do kreowania postaw proekologicznych od najmłodszych lat życia.

Ekopracownia projekt z EduKids – jakie szkoły mogą wziąć udział?

Ekopracownia jest skierowana do wszystkich szkół, które chcą wzbogacić proces edukacyjny o praktyczne działania związane z ochroną środowiska oraz promowanie postaw proekologicznych. Dzięki temu, dzieci oraz młodzież mają szansę aktywnie i wspólnie uczestniczyć w kształtowaniu lepszej przyszłości dla środowiska naturalnego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą EduKids, która obejmuje również: program aktywna tablica, zabawki sensoryczne czy też tablice interaktywne

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: