Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 3 890,00 zł - 9 590,00 zł

Baner informacyjny

Filtry aktywne

Aktywna tablica dla szkół i przedszkoli

Oferujemy Państwu najwyższej jakości tablice interaktywne, które doskonale sprawdzają się jako pomoce naukowe w różnego rodzaju placówkach dydaktycznych. Są one świetną alternatywą dla tradycyjnych tablic, a dzięki nim nauka jest o wiele przyjemniejsza. Mogą stanowić wyposażeniem sal lekcyjnych lub wykładowych.

Nowoczesne tablice interaktywne dla każdego

Tablice interaktywne, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, to doskonałe rozwiązanie dla uczniów w każdym wieku. Można z powodzeniem wykorzystać je zarówno w przypadku małych dzieci w przedszkolu lub w nauczaniu wczesnoszkolnym, jak i w wyższych klasach, a nawet w szkołach średnich i uczelniach wyższych. Dzięki swojej funkcjonalności są w stanie przeprowadzić zajęcie w interesujący sposób, który pomaga skupić uwagę uczniów.

Uniwersalność tablic interaktywnych

Aktywna tablica marki Avtek z serii TT-Board oraz TT-Board PRO to funkcjonalne narzędzie edukacyjne o wszechstronnym zastosowaniu. TT-Board, które znajdą Państwo w naszej ofercie to tablice funkcjonalne i ekonomiczne jednocześnie. Są wyposażone w 10 punktów dotyku, a także paski skrótów znajdujące się po obu jej stronach. Dzięki temu użytkowanie jej jest bardzo łatwe. Z tablicy można korzystać jak z ekranu dotykowego, a także używać na niej rysika lub dowolnego wskaźnika. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że doskonale sprawdzi się w warunkach szkolnych.

Interaktywne tablice dla wymagających

Tablice z serii TT-Board PRO wyposażone są porcelanową powierzchnię PolyVision, która zapewnia doskonałe parametry wytrzymałości oraz suchościeralności. Dzięki temu może ona służyć jako tło dla obrazu wyświetlanego z projektora. Ogromną zaletą jest to, że nowa powierzchnia objęta jest dożywotnią gwarancją. Z powodzeniem można z niej korzystać jak ze zwykłej tablicy.

Oprócz najwyższej jakości funkcjonalnych tablic interaktywnych w naszej ofercie znajdą Państwo szereg innych produktów przeznaczonych do nowoczesnej edukacji. Asortyment obejmuje m.in. skanery 3D, mikrokontrolery, a także roboty edukacyjne. Poszukując sprawdzonych pomocy naukowych, które pozwolą zachęcić uczniów do poznawania świata oraz nauki, zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą edukacyjną.

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: