Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 13 kg

Cena

Cena

  • 50,00 zł - 28 790,00 zł

Baner informacyjny

Filtry aktywne

Wirtualne wycieczki szkolne dzięki okularom VR

Okulary VR do wirtualnej rzeczywistości stwarzają nowe i niesamowite możliwości dla nauczycieli. Zajęcia prowadzone z ich użyciem pozwalają dzieciom poznawać otaczający je świat w zupełnie innym wymiarze. Umożliwiają obserwowanie obiektów oraz przyrody, dzieł sztuki czy zabytków architektonicznych bez wychodzenia z sali zajęciowej. W naszym asortymencie znajdą Państwo niezawodne edukacyjne okulary VR, które z pewnością pozwolą przygotować angażujące zajęcia dla uczniów w każdym wieku.

Gogle VR - nowy wymiar edukacji

Gogle VR dostępne w asortymencie mogą skutecznie poprawić jakość edukacji oraz dostarczyć uczniom niezapomnianych wrażeń. Wirtualne doświadczenia mogą pomóc w zaangażowaniu uczestników zajęć w maksymalnym stopniu, co przekłada się na lepsze zapamiętywanie przekazywanych treści. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi pomocami edukacyjnymi, takimi jak laptopy czy drukarki 3D, które także znajdą Państwo w naszej ofercie.

Gogle wirtualnej rzeczywistości swoją budową przypominają te używane na stoku narciarskim. Są wygodne w użytkowaniu i noszeniu. Szereg czujników, w które są one wyposażone, tworzy trójwymiarowy obraz, który dostarcza niezapomnianych przeżyć. W naszej ofercie znajdą Państwo zestawy składające się z 4 lub 8 par gogli VR. Ich ogromną zaletą jest możliwość założenia ich na okulary korekcyjne, co znacząco zwiększa ich dostępność dla wszystkich użytkowników. Są one zapakowane w praktyczne skrzynie, które ułatwiają bezpieczne przechowywanie oraz wygodny transport. Zestawy wyposażone są w ręczne kontrolery, które umożliwiają czerpanie jeszcze większej radości z zajęć prowadzonych z ich użyciem.

Sprawdzone portale do prowadzenia wirtualnych lekcji

Oprócz gogli VR w naszej ofercie znajdą Państwo także licencje dostępu do modułu, który zawiera 14 lekcji dydaktycznych. Jest ona dostępna w wariancie rocznym, trzyletnim oraz pięcioletnim. Portal oferuje ponad 1000 gotowych do wykorzystania na zajęciach materiałów edukacyjnych. Planowanie lekcji z ich pomocą jest bardzo łatwe i pozwala na przygotowanie angażujących lekcji na wiele tematów. Takie zajęcia są przede wszystkim angażujące dla uczestników, którzy mogą  w pełni się w nich zatracić. Portal oraz gogle VR to atrakcyjna forma nowoczesnej edukacji.

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: