Filtry aktywne

Aktywna tablica SPE – innowacyjne pomoce dydaktyczne dla uczniów i nauczycieli

Aktywna tablica 2024 to program edukacyjny, który skupia się na rozwijaniu umiejętności i wiedzy uczniów przy pomocy interaktywnych technologii. Celem programu jest wyposażenie pracowni szkolnych w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz zapoznanie z nimi nauczycieli i uczniów – tak, by pomogły wspierać ich edukację i rozwój. Program wyróżnia kompleksowość – jest przeznaczony dla uczniów wszystkich poziomów edukacyjnych; każda szkoła może wnioskować o udział w nim i otrzymanie dofinansowania. Co istotne, przewiduje szczególne wsparcie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz z niepełnosprawnościami.

Dla kogo jest program Aktywna tablica 2024?

Program przeznaczony jest dla szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych. Mogą wziąć w nim udział zarówno szkoły publiczne, jak i niepubliczne. Zwykłe szkoły mogą otrzymać w ramach programu sprzęt i oprogramowanie o wartości do 17 500 zł, z czego większą część (14 000 zł) dofinansuje Ministerstwo Edukacji. Szkoły, które kształcą uczniów z SPE (specjalnymi potrzebami edukacyjnymi) i niepełnosprawnościami mogą natomiast wnioskować o sprzęt i programy w kwocie do 43 750 zł (dofinansowanie od Ministerstwa Edukacji wyniesie 35 tysięcy złotych).

Jak wziąć udział w programie Aktywna tablica 2024?

Aby ubiegać się o członkostwo w programie, konieczne jest zgłoszenie do niego Twojej placówki. Należy złożyć wniosku o udział w programie. Możesz to zrobić na stronie projektu Aktywna tablica 2024. Musisz załączyć odpowiednie dokumenty oraz zapoznać się z wymaganiami logistycznymi, jakie musi spełnić szkoła, by móc ubiegać się o dofinansowanie. Uwaga! Należy złożyć wnioski maksymalnie do 15 maja 2024 roku!

Co obejmuje pomoc w ramach programu Aktywna tablica 2024?

Benefity dla szkoły, której wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, to innowacyjne, zaawansowane technologicznie pomoce multimedialne, takie jak tablica interaktywna do nauki. Sprzęt zostanie przywieziony na miejsce i zamontowany w Twojej placówce, a Twoi nauczyciele zostaną przeszkoleni, jak poprawnie się nim posługiwać oraz jak wykorzystać interaktywne pomoce multimedialne w swojej pracy. Ogromnym atutem Aktywnej tablicy jest możliwość personalizacji – skompletujemy ostanie taki zestaw pomocy naukowych, jaki jest najbardziej potrzebny w Twojej szkole.

Rola firmy Edukids w programie Aktywna tablica 2024

Program Aktywna tablica dostarcza sprzęt, który pochodzi m.in. od firmy Edukids. Mamy zaszczyt uczestniczyć w programie jako dystrybutor najwyższej jakości rozwiązań w zakresie nowoczesnych pomocy dydaktycznych.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży pomocy dla dzieci w różnym wieku i na każdym poziomie edukacyjnym. Dostarczamy liczne rozwiązania dopasowane do specjalnych potrzeb w ramach Aktywna tablica spe – dla uczniów ze specjalnymi potrzebami (m.in. niedosłyszących/niesłyszących, niewidzących/ niedowidzących czy dzieci z autyzmem). Szeroki zakres naszej oferty obejmuje m.in.: monitory dotykowe i interaktywne, komputery oprogramowanie terapeutyczne.

Aktywna tablica 2024 to ciekawe i innowacyjne materiały do pracy, które uwzględniają potrzeby zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Uczniowie mogą korzystać z asortymentu interaktywnych ćwiczeń i materiałów edukacyjnych, które pomagają w rozwoju i poszerzaniu wiedzy, a uczniom z niepełnosprawnościami – pokonywać swoje bariery.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej nt. programu i dofinansowania! 

Zadzwoń 690 484 812 | 504 006 773 lub napisz biuro@edukids.pl

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: