Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0,5 kg - 4 kg

Cena

Cena

  • 330,00 zł - 3 200,00 zł

Baner informacyjny

Filtry aktywne

Długopis 3D - niezwykła pomoc w nowoczesnej edukacji

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne długopisy 3D, które rozwijają kreatywność oraz myślenie przestrzenne uczniów, którzy z nich korzystają. Posługiwanie się tymi innowacyjnymi pomocami naukowymi poprawia także koordynację ruchową. Są to narzędzia niezbędne w każdej nowoczesnej placówce edukacyjnej do prowadzenia angażujących i inspirujących zajęć.

Niezawodne długopisy 3D dla szkół i przedszkoli

Długopis 3D zdecydowanie zwiększa atrakcyjność prowadzonych zajęć. Używanie go wymusza prawidłowy chwyt pisarski, co sprzyja wyrobieniu ładnego i czytelnego charakteru pisma. Korzystanie z długopisu 3D daje natychmiastowe efekty, dzięki czemu dziecko, które z niego korzysta, ma poczucie sprawczości. Jest to bardzo ważne w prawidłowym procesie przyswajania wiedzy.

Korzystanie z długopisu 3D, a także innych nowoczesnych pomocy dydaktycznych, które znajdą Państwo w naszej ofercie, takich jak drukarki 3D czy gogle VR, zwiększa ciekawość świata i chęć poznawania jego tajemnic.

Uruchom kreatywność z innowacyjnym długopisem 3D

W naszym asortymencie znajdą Państwo długopisy 3D firmy Sunlu, Creality Pen. Oferujemy również praktyczny zestaw złożony z 6 długopisów i powerbanków, zamkniętych w kompaktowej walizce. Dzięki niej można je łatwo przetransportować i przechowywać. Dostępne w naszej ofercie długopisy są proste w obsłudze, a także wykonane z bezpiecznych materiałów przyjaznych dla środowiska. Pozwalają rysować, projektować i tworzyć w dowolny sposób.

Korzystanie z długopisów 3D w procesie edukacji niesie wiele korzyści dla uczniów. Umożliwia łączenie teorii z praktyką, co jest niezwykle ważne w procesie przyswajania wiedzy. Uczy dzieci cierpliwości, a także kształci precyzję i dokładność. Regularna praca z nowoczesnymi długopisami 3D uczy także planowania oraz organizowania przestrzeni wokół siebie.

Bogaty asortyment długopisów 3D i pomocy dydaktycznych

Długopisy 3D są niezastąpione w procesie nowoczesnej edukacji opartej na innowacyjnych metodach edukacyjnych. Dzięki nim zaangażowanie uczniów w prowadzone zajęcia znacząco wzrośnie. Z ich pomocą dzieci chętnie wykonują powierzone im zadania i nie nudzą się tak szybko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą długopisów 3D oraz pozostałych materiałów edukacyjnych. Są to produkty najwyższej jakości, niezawodne i bezpieczne dla użytkowników.

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: