Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1 500,00 zł - 3 000,00 zł

Baner informacyjny

Filtry aktywne

Szkolenia z obsługi drukarek 3D oraz wirtualnej rzeczywistości

Nasza oferta obejmuje szkolenia przeznaczone dla nauczycieli, którzy będą prowadzić zajęcia w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Są one niezbędne do  tego, aby nabyć umiejętności instalacji oraz obsługi innowacyjnych materiałów edukacyjnych, takich jak drukarki 3D lub gogle VR. Dzięki nim poznacie Państwo tajniki nowoczesnych urządzeń, które pomogą w przygotowaniu i prowadzeniu angażujących zajęć.

Szkolenia z obsługi gogli VR

W naszym bogatym asortymencie znajdziecie Państwo szkolenie „Wirtualne Laboratoria” przeznaczone dla nauczycieli, którzy chcą pracować z goglami VR. Przeprowadza ono przez proces instalacji, a także pokazuje możliwości, jakie one dają. Szkolenie to pokazuje także jak przygotować własne scenariusze zajęć, które będą dopasowane do potrzeb i oczekiwań konkretnej grupy uczniów. Ma formę stacjonarną i opiera się na praktycznym wykorzystaniu gogli w codziennej pracy.

Nowoczesne szkolenia – drukarka 3D

Oferujemy Państwu także kompleksowe szkolenie z zakresu obsługi drukarek 3D. Składa się ono z 5 części, a każda z nich poświęcona jest innym zagadnieniom. W pierwszej części szkolenia dowiedzą się Państwo, jak poprawnie zainstalować drukarkę 3D, założyć filament oraz przeprowadzić konfigurację. Szkolenie prowadzone jest w przystępny sposób, dzięki czemu uda się przyswoić przekazywaną na nim wiedzę. 

Kolejna część poświęcona jest obsłudze drukarki. Dzięki niej dowiedzą się Państwo, w jaki sposób ustawiać głowicę oraz kamerę, a także modyfikować poszczególne ustawienia urządzenia. Kolejny moduł bazuje na podstawach projektowania. Jest to niezbędna wiedza, która przyda się podczas prowadzenia zajęć. Ostatnia część poświęcona jest obsłudze oprogramowania Flash Point.

Wykorzystaj w pełni zalety drukarki 3D dzięki szkoleniu!

Szkolenia z obsługi nowoczesnych materiałów dydaktycznych są niezbędne dla każdego nauczyciela, który pracuje w rozwijającej się placówce. Dzięki nim dowiedzie się Państwo nie tylko tego, jak pracować ze sprzętem, ale także jak wykorzystać go w codziennej pracy. Innowacyjne urządzenia pozwolą przygotować i przeprowadzić angażujące zajęcia dla dzieci w każdym wieku. Zapraszamy także do zapoznania się z cała naszą ofertą, w której znajdą Państwo drukarki 3D, filamenty, gogle VR i wszystko, co potrzebne w nowoczesnej placówce edukacyjnej.

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: