Filtry aktywne

Niepowtarzalne projekty edukacyjne

Dzieci, niezależnie od tego czy uczęszczają  do przedszkola, czy do szkoły podstawowej lub średniej, trudno zachęcić do nauki. Zwłaszcza jeśli wiedza jest przekazywana w mało atrakcyjny sposób. Projekty edukacyjne to świetna propozycja dla placówek, które chcą zachęcić przedszkolaków i uczniów do nauki poprzez zabawę, realizację materiału podzielonego na określone obszary i zaprojektowane tak, aby pasować do wieku i obszaru zainteresowań odbiorcy końcowego.

Szeroki wybór projektów edukacyjnych dla dzieci

Oferujemy programy umożliwiające stworzenie dedykowanego zaplecza edukacyjnego. Oprócz gotowych pakietów, proponujemy, finansowanie między innymi monitorów interaktywnych, specjalnych programów i narzędzi opartych na technologii VR/AR, projektorów, sprzętu audio.

Projekty edukacyjne dla dzieci – dlaczego warto?

Programy edukacyjne dla dzieci EduKids umożliwiają dostęp do wsparcia finansowego placówek oświatowych i bibliotek. Dofinansowanie pozwala na zakup interaktywnego wyposażenia dydaktycznego oraz pomocy terapeutycznych niezbędnych do prowadzenia ciekawych zajęć i lekcji w szkołach lub przedszkolach.

Program mTalent z EduKids

Programy mTalent dostępne na EduKids są dostępne online i offline, w zależności od miejsca prowadzenia zajęć dydaktycznych. Nauczyciele i opiekunowie przedszkola czy szkoły mają możliwość wykorzystania poszczególnych programów w wybranym przez siebie momencie. Program mTalent można również otworzyć na dowolnym urządzeniu – tablecie, komputerze i tablicy interaktywnej.

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: