Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 5 kg

Cena

Cena

  • 139,00 zł - 3 880,00 zł

Baner informacyjny

Filtry aktywne

Skuteczne pomoce dydaktyczne SPE dla dzieci i młodzieży

W naszej ofercie znajdą Państwo pomoce dydaktyczne przydatne do prowadzenia zajęć z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Uczniowie z różnymi problemami stanowią zazwyczaj spory odsetek wszystkich uczniów, dlatego troska o nich jest tak ważna. Oznacza to konieczność stworzenia warunków do nauki, które umożliwią prawidłowe przyswajanie wiedzy oraz zapewnią edukację na równym poziomie.

Pomoce dydaktyczne SPE renomowanych firm

Oferujemy Państwu sprawdzone i cenione pomoce edukacyjne firmy mTalent, Learnetic, Eduterapeutica oraz Eisystem. Pomogą one każdemu uczniowi w procesie edukacji, bez względu na to, z jakimi trudnościami się zmaga. Zostały stworzone przez doświadczonych specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak w odpowiedni sposób pracować z dziećmi cierpiącymi na autyzm, dysleksję, dysortografię czy dyskalkulię. Pomoce dydaktyczne SPE dostępne w naszym asortymencie wspierają terapię,  a także pozwalają na zindywidualizowanie procesu nauczania.

Materiały dydaktyczne mTalent i Eduterapeutica wspierające rozwój

Materiały dydaktyczne pomogą Państwu w przygotowaniu oraz prowadzeniu angażujących lekcji, które będą dopasowane do potrzeb i możliwości uczniów z trudnościami. Są one opracowane w taki sposób, aby można było z nich korzystać podczas pracy z dziećmi w różnym wieku. Ich zaletą jest nie tylko praktyczne zastosowanie, ale także wysoka jakość wykonania. Są one opracowane przez najlepszych specjalistów i nauczycieli, dlatego wybierając je, mogą być Państwo pewni, że są to rzetelne pomoce naukowe. Ich zaletą jest także to, że są one praktyczne w użyciu. Przyciągają one uwagę uczniów i zdecydowanie ułatwiają przyswajanie wiedzy. Nauczyciel może dobrać odpowiednie materiały, które będą zgodne z konkretnymi problemami ucznia, z którym pracuje.

 W naszym asortymencie znajdą Państwo także innowacyjne pomoce naukowe, które są niezastąpione w nowoczesnych placówkach edukacyjnych. Pozwalają one przenieść edukację na zupełnie inny poziom. W ofercie posiadamy m.in. drukarki 3D oraz roboty edukacyjne. Stosowanie nowoczesnych materiałów edukacyjnych pozwala prowadzić interesujące zajęcia, które rozbudzają ciekawość uczniów w każdym wieku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą edukacyjną.

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: