Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 5 kg

Cena

Cena

  • 118,00 zł - 3 989,00 zł

Baner informacyjny

Roboty Edukacyjne 18 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 18 elementów

Filtry aktywne

Innowacyjne nauczanie z robotami edukacyjnymi od EduKids

Niezbędnym wyposażeniem nowoczesnych placówek edukacyjnych są innowacyjne roboty edukacyjne. Ich głównym i najważniejszym zadaniem jest motywowanie uczniów do nauki poprzez kreatywne wykorzystanie ich do prowadzenia ciekawych i wciągających zajęć. W naszej ofercie znajdą Państwo niezawodne roboty edukacyjne, które pomogą w rozbudzeniu ciekawości uczniów. Ich obsługa sprawi frajdę nie tylko najmłodszym, ale i uczniom szkół średnich oraz prowadzącym zajęcia.

Nowoczesne roboty edukacyjne dla małych i dużych!

Firma Abilix jest niekwestionowanym liderem w branży robotów edukacyjnych. W naszym asortymencie znajdą Państwo sprzęty z serii Krypton, które charakteryzują się doskonałymi parametrami pracy oraz potężnymi sterownikami. Dają one ogromne możliwości do prowadzenia ciekawych zajęć, które pomogą rozwinąć logiczne myślenie, kreatywność oraz chęć do poznawania świata.

Szeroki asortyment robotów edukacyjnych

W naszej ofercie znajdą Państwo również roboty firmy Makeblock z serii mBot oraz Codey Rocky. Są one przeznaczone zarówno dla uczniów szkół podstawowych, jak i średnich. Wyróżniają się zaawansowanymi funkcjami oraz intuicyjnym sterowaniem. Korzystanie z nich pomoże rozwinąć pasję do programowania oraz nowoczesnych technologii i rozpocząć naukę elektroniki z użyciem mikrokontrolerów.

Nasz asortyment obejmuje również nowoczesnego robota Photon EDU, który zachwyca nie tylko swoimi doskonałymi parametrami, ale także przyciągającym uwagę wyglądem. Doskonale sprawdzi się na każdym etapie edukacji, rozpoczynając od szkoły podstawowej. Współpracuje z dedykowanymi aplikacjami, które są proste w użyciu i poradzą sobie z nimi nawet osoby początkujące.

Łatwiejsza nauka dzięki robotom edukacyjnym

Dla wymagających użytkowników, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań doskonałym rozwiązaniem jest robot edukacyjny marki Robobloq Qoopers 6w1, który umożliwia samodzielne projektowanie i budowanie. Świetnie nadaje się do edukacji dzieci w klasach 4-8. Umożliwia on zbudowanie 6 robotów w cenie jednego.

Innym produktem, który również doskonale sprawdzi się jako sprzęt edukacyjny, jest zestaw VEX IQ. Pozwala on przenieść robotykę na wyższy poziom. Uczniowie korzystający z niego mogą z łatwością zbudować swojego robota i wypróbować jego funkcjonalność. Roboty edukacyjne, podobnie jak skanery 3D czy tablice interaktywne, to niezastąpiony sprzęt w każdej placówce, która kładzie nacisk na nowoczesną edukację.

 

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: