Kim jesteśmy?

Firma EduKids została założona z myślą o unowocześnieniu procesu edukacji dzieci i młodzieży. Jesteśmy młodym zespołem w branży edukacyjnej, który podąża za nowoczesną technologią i chce rozwijać się razem z nią. Naszym zdaniem inwestycja w edukację i innowacyjne rozwiązania to klucz do lepszej przyszłości. Nie od dziś wiadomo, że najlepsze rezultaty osiągamy ucząc się poprzez zabawę i bawiąc się poprzez naukę. Działamy w myśl edukacji STEAM. Stawiamy na kształtowanie umiejętności takich jak: zdolność logicznego i kreatywnego myślenia, rozwijanie myślenia komputacyjnego oraz umiejętność współpracy w zespole. Do Państwa dyspozycji powierzamy nasze umiejętności i zdobyte już doświadczenie. Wierzymy, że już wkrótce będziemy mogli powitać Państwa w gronie naszych zadowolonych klientów

 

Misja naszej działalności

Misją naszej firmy jest podniesienie wiedzy i cyfrowych kompetencji nauczycieli, oraz ich uczniów. Ważne jest, by najmłodsi uczyli się poprzez zabawę, a nauczyciele mieli dostęp do sprawdzonych materiałów, dzięki którym mogą prowadzić nowoczesne zajęcia dla uczniów. Edukacja ma czynić ludzi lepszymi. Ma dawać szczęście, umiejętności i wiedzę potrzebną nie tylko w dzieciństwie, ale i w dorosłym życiu.

 

Wizja naszej działalności

Poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii, wdrażanie systemów wspomagających sprzedaż i świadczenie usług, zamierzamy stale się rozwijać i osiągać najwyższą jakość. Dążymy do zapewnienia rozwoju nauczycielom, rodzicom a przede wszystkim dzieciom oraz młodzieży umiejętności w zakresie nowych technologii i edukacji STEAM.

 

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: