Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 5 kg

Cena

Cena

  • 240,00 zł - 3 290,00 zł

Baner informacyjny

Filtry aktywne

Gry edukacyjne pozwalają na realizowanie celów dydaktycznych w sposób atrakcyjny, pobudzający kreatywność i rozwijający samodzielność uczniów. Powinno się je wprowadzać od najwcześniejszych etapów edukacyjnych, kiedy dziecko jest w stanie przyswoić sobie reguły gry. Znajdują się wśród nich zgadywanki, układanki, planszówki i wiele innych. Wykorzystywane są nie tylko w placówkach edukacyjnych, ale również w domach, jako niezwykle atrakcyjna i pożyteczna forma spędzania czasu wolnego z najbliższymi.

Jakie są zalety gier edukacyjnych?

Gry edukacyjne są doskonałym ćwiczeniem umysłu, a poza tym uczą dyscypliny, systematyczności, cierpliwości, determinacji w dążeniu do celu i cierpliwości. Pomagają w zdobywaniu wiedzy i umiejętności w obszarze różnych dziedzin wiedzy, na przykład matematyki, geografii, historii, biologii. Niektóre z nich przeznaczone są dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Dzięki grom edukacyjnym dziecko kształci umiejętność pracy w grupie, radzenia sobie zarówno z sukcesem, jak i ewentualną porażką. Jest to niezwykle atrakcyjna forma spędzania wolnego czasu nie tylko z rówieśnikami, ale także z rodzicami lub innymi dorosłymi. Dzięki elementowi rywalizacji dziecko zyskuje dodatkową motywację do pokonywania kolejnych trudności i wyzwań stawianych przed nim przez grę.

Gry edukacyjne dla dzieci w różnym wieku

Niezwykle atrakcyjną grą edukacyjną jest seria ESCAPE ROOM zawierająca innowacyjne scenariusze lekcji na przykład biologii, geografii, historii dla uczniów w wieku od 10 do 14 lat. To doskonała pomoc dydaktyczne dla nauczycieli, dostosowana do każdego trybu nauczania zarówno zdalnego, jak i stacjonarnego, do pracy zespołowej i indywidualnej, umożliwiająca przygotowanie lekcji w sposób ciekawy i niekonwencjonalny. Natomiast multimedialne gry i zabawy takie jak: „Słowa i znaki”, „Twórczość i konstrukcje, „Zmysły i ruch” i wiele innych wspierają rozwój dzieci w wieku od 5 do 7. Niezwykle cenną pomocą dla nauczycieli jest gra edukacyjna przeznaczona dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych ESCAPE ROOM SPE, która sprawdza się w terapii indywidualnej i grupowej. Można ją dostosować do potrzeb każdego ucznia z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: