Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0 kg - 12 kg

Cena

Cena

  • 110,00 zł - 651,00 zł

Baner informacyjny

Klocki do samodzielnej konstrukcji 10 produktów.

Wyświetlanie 1-10 z 10 elementów

Filtry aktywne

Klocki do samodzielnej konstrukcji to jedna z najpopularniejszych zabawek dla dzieci. Dzięki nim maluchy mogą rozwijać swoją wyobraźnię, pomysłowość oraz umiejętność przestrzennego myślenia. Klocki mogą mieć różne formy i kształty, od klasycznych budowli po bardziej skomplikowane.

Zabawki te pozwalają na intuicyjne i szybkie tworzenie najróżniejszych konstrukcji. Dzięki temu będą one idealnym narzędziem do rozwijania umiejętności dzieci oraz nauki poprzez zabawę. Wszystko co dziecko stworzy samodzielnie, jest dla niego wartościowsze niż gotowa zabawka i pozwala rozwijać jego kreatywność. Dzięki klockom do samodzielnej konstrukcji dziecko uczy się także cierpliwości, zdolności kombinatorycznych i radzenia sobie w problematycznych sytuacjach.

Klocki do samodzielnej konstrukcji to nie tylko zabawa, ale również przyjemność dla całej rodziny. Najlepiej zaprosić dziecko do takiej zabawy, by samodzielnie odkrywało, co można stworzyć z klocków. Jest to także idealna zabawka, aby budować więź między rodzicem, a dzieckiem oraz pokazać dziecku, że dorosły też potrafi bawić się klockami. Wszystko, co zbudowane zostanie podczas takiej zabawy, można obserwować, dzielić się przygodami lub rozbić i zacząć od nowa.

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: