Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 4 000,00 zł - 7 600,00 zł

Baner informacyjny

Filtry aktywne

Wirtualna gazetka szkolna — nowoczesne rozwiązanie dla placówek edukacyjnych

Wirtualna gazetka szkolna umożliwia wyświetlanie różnego rodzaju treści na specjalnych ekranach umieszczonych na korytarzach lub w salach lekcyjnych. Wysokiej jakości wyświetlacze zapewniają doskonały obraz oraz przejrzyste informacje. Stosowanie tego rodzaju gazetek cieszy się coraz większą popularnością i chętnie sięgają po nie przede wszystkim nowoczesne placówki edukacyjne. Znajdziesz je także w ofercie EduKids.

Wysokiej jakości wirtualna gazetka szkolna

Oferujemy gazetki szkolne wyposażone w wysokiej jakości ekrany LED o przekątnych:

  • 40”,
  • 50”,
  • 55”,
  • 65”.

Umożliwiają one wyświetlanie wszystkich najważniejszych informacji w jednym miejscu. Doskonale sprawdzają się do przejrzystego przekazywania zmian w planach lekcji, ważnych komunikatów skierowanych do rodziców, zdjęć i filmów z uroczystości szkolnych czy treści promujących placówkę. 

Wirtualna gazetka szkolna od EduKids

Niewątpliwą zaletą korzystania z wirtualnych gazetek szkolnych jest nie tylko ich jakość, ale także łatwa obsługa. Wystarczy zalogować się w specjalnym panelu poprzez przeglądarkę internetową i w ten komfortowy sposób dodawać konkretne treści. Już po kilku sekundach wyświetlą się one na ekranach.

Wybierz najwyższej klasy wirtualne gazetki szkolne

Naszym klientom oferujemy gazetki wirtualne wraz z kompleksowym wsparciem technicznym. Zajmujemy się szkoleniem personelu z zakresu obsługi tych urządzeń. Przekazujemy także dostęp do bogatej biblioteki, w której można znaleźć ciekawe edukacyjne slajdy. Nasi klienci mogą również liczyć na pomoc specjalistów z infolinii technicznej, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, która obejmuje różne pomoce dydaktyczne, takie jak: tablice interaktywne czy też monitory interaktywne do szkoły

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: