Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 34 kg

Cena

Cena

  • 2 399,00 zł - 12 160,00 zł

Baner informacyjny

Filtry aktywne

Nowoczesne drukarki 3D dla edukacji

Drukarki 3D to sprzęt dający ogromne możliwości, także w placówkach edukacyjnych. Są niezastąpione w każdej szkole wdrażającej program Laboratoria Przyszłości. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone modele, które wyróżniają się niezawodnością i najwyższą jakością.

Bogata oferta uniwersalnych drukarek 3D

Nasz asortyment obejmuje sprzęt takich producentów jak Avtek, Zortrax, Zmorph oraz FlashForge. Są to sprawdzone i przetestowane w różnych warunkach urządzenia, które są łatwe w obsłudze i bezpieczne dla dzieci. Mogą z powodzeniem być wykorzystywane w nowoczesnych placówkach edukacyjnych, które kładą nacisk na zapoznanie uczniów z innowacyjnymi technologiami. 

FlashForge Adventurer 4 dla uczniów ciekawych świata!

Drukarka 3D pozwala na przeprowadzenie ciekawych zajęć, podczas których uczniowie mogą samodzielnie zaprojektować, a następnie wydrukować co tylko chcą. Dla początkujących osób, które dopiero zaznajamiają się z nowoczesnymi technologiami świetnym wyborem jest drukarka FlashForge Adventurer 3. Dla nieco bardziej zaawansowanych uczniów warto wybrać wersję FlashForge Adventurer 4 z dużym polem roboczym. W ofercie znajdą Państwo ten model z pakietem dydaktycznym, który pomoże przygotować ciekawe zajęcia dla uczniów w każdym wieku.

Rozwijaj kreatywność z drukarką 3D

Drukarki 3D to urządzenia o kompaktowych rozmiarach, dzięki czemu zmieszczą się w każdej klasie. Zapewniają doskonałą jakość wydruku i łatwe sterowanie. Model Avtek CreoCube wyróżnia się cichą pracą, a także wytrzymałą obudową, która zapewnia bezpieczeństwo. Łączność za pomocą Wifi pozwala na sterowanie nią zdalnie.

Nasz asortyment obejmuje również nowoczesną drukarkę Zmorph FAB o futurystycznym wyglądzie i świetnych parametrach. Jest gotowa do pracy zaraz po wyjęciu jej z pudełka. Intuicyjne sterowanie i łatwa obsługa sprawiają, że świetnie sprawdzi się także na zajęciach z młodszymi uczniami.

Korzystanie z drukarek 3D doskonale wpływa na rozwój kreatywności i twórczego myślenia. Zachęca do samodzielnego szukania rozwiązań i podejmowania trafnych decyzji. Obecnie nowoczesny sprzęt jest wręcz niezbędny w placówkach edukacyjnych, które chcą kształcić uczniów na podstawie innowacyjnych technologii. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertę, w której znajdą Państwo m.in. długopisy 3D, sprzęt audio-wizualny oraz mikrokontrolery.

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: