Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 2 kg

Cena

Cena

  • 329,00 zł - 2 090,00 zł

Baner informacyjny

Mikrokontrolery 4 produktów.

Wyświetlanie 1-4 z 4 elementów

Filtry aktywne

Nowoczesne mikrokontrolery do nauki programowania

Oferujemy Państwu najwyższej jakości kontrolery przeznaczone do nauki programowania, robotyki, IoT i AI. Są to produkty od znanych i cenionych firm działających na rynku nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych, takich jak: BeCreo, Makeblock i Forbot. Umożliwiają one tworzenie niesamowitych projektów, dzięki którym uczniowie korzystający z nich mogą poznawać w przystępny sposób tajniki nowoczesnych technologii.

Twórz niesamowite projekty dzięki mikrokontrolerom od EduKids!

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. zestaw do nauki programowania z mikrokontrolerem BeCreo, który doskonale sprawdza się jako pomoc w rozwoju analitycznego myślenia. Zawarte w nim elementy pozwalają na tworzenie wielu fascynujących projektów. Zestaw ten wyróżnia się rozbudowaną aplikacją oraz szerokimi możliwościami. Głównym jego elementem jest niezawodny kontroler ATmega328.

Mikrokontroler dla wymagających użytkowników

Dostępny w naszym asortymencie mikrokontroler CyberPi z czujnikami oraz akcesoriami wyposażony jest w zintegrowane czujniki, a także kolorowy wyświetlacz oraz diody LED, które zdecydowanie ułatwiają jego obsługę. Komunikacja WiFi oraz Bluetooth sprawia, że jest to świetne narzędzie do nauki zdalnej. Jego niewielkie wymiary, a także solidna obudowa, zapewniają bezpieczne użytkowanie przez uczniów także w warunkach domowych.

Od mikrokontrolerów do mistrza elektroniki!

Jeśli poszukują Państwo podstawowego zestawu, w którego skład wchodzi mikrokontroler oraz podstawowe elementy elektroniczne, to z pewnością warto zwrócić uwagę na produkt z mikrokontrolerem od Forbot. Zestaw ten umożliwia naukę na platformie Arduino. Jest to świetne rozwiązanie dla początkujących użytkowników, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w nauce programowania. To doskonały wybór, który pozwoli oswoić się z podstawami układów elektronicznych.

Oferta Edukids jest bardzo bogata. Można znaleźć w niej m.in. drukarki 3D oraz roboty edukacyjne. Nowoczesne pomoce naukowe są niezastąpione w placówkach, które kładą nacisk na naukę innowacyjnych technologii. Wszystkie oferowane produkty wyróżniają się najwyższą jakością oraz bezpieczeństwem. Można z nich z powodzeniem korzystać zarówno w szkołach, jak i w domu. Inwestycja w nowoczesne rozwiązania i technologie cyfrowe jest bez wątpienia kluczem do współczesnej edukacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: