Filtry aktywne

Filament do drukarek i długopisów 3D

Oferujemy Państwu filament niezbędny do drukarek 3D oraz długopisów interaktywnych. W naszej ofercie można znaleźć najwyższej jakości produkty będące podstawowym wyposażeniem placówek realizujących program Laboratoria Przyszłości. Szeroki wybór rozmiarów szpul i kolorów sprawia, że można je zamówić wygodnie w jednym miejscu.

Filament PLA bezpieczny dla dzieci

Dostępny w naszym asortymencie filament współpracuje ze wszystkimi urządzeniami działającymi w technologii 3D, które obsługują materiał PLA. Jest on łatwy w użyciu, a także bezzapachowy. Jest bezpieczny nie tylko dla dzieci, które będą z niego korzystać, ale również dla środowiska naturalnego. Stosując ten rodzaj filamentu, obsługa drukarek staje się jeszcze łatwiejsza. Zdejmowanie gotowego wydruku jest bardzo łatwe. Wydrukowane elementy są sztywne i wytrzymałe.

Stosowanie filamentu PLA pozwala na tworzenie coraz to bardziej skomplikowanych przedmiotów. Korzystanie z niego rozbudza kreatywność oraz twórcze myślenie. Bogaty wybór kolorów daje możliwość perfekcyjnego odwzorowania wymarzonego projektu. Bezproblemowa obsługa oraz szeroki zastosowanie to cechy, które wyróżniają filament dostępny w naszej ofercie.

Realizuj projekty marzeń z filamentem do urządzeń 3D

Materiał PLA można bez problemu obrabiać. W ten sposób usunięcie wszelkich pozostałości po wydruku staje się o wiele łatwiejsze. Umożliwia on łatwy druk, przez co można go wykorzystać także do tworzenia skomplikowanych elementów. Świetnie sprawdza się do tworzenia prototypów, zabawek, dekoracji, gadżetów i wielu innych przedmiotów.

Najwyższa jakość filamentów do druku 3D

W naszym asortymencie znajdą Państwo sprawdzony i przetestowany w wielu warunkach filament. Jest on dostępny w różnych kolorach, co pozwala go dopasować do indywidualnych potrzeb. Filament PLA wytworzony jest z biodegradowalnego polimeru i składników dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Dzięki temu stosowanie go jest w pełni bezpieczne.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się także z naszym pozostałym asortymentem pomocy naukowych i dydaktycznych przeznaczonych do nowoczesnych placówek edukacyjnych. W naszej ofercie można znaleźć również długopisy 3D, okulary VR oraz tablice interaktywne. Pomogą one w realizacji założonych planów i pozwolą kształcić przyszłe pokolenia na podstawie innowacyjnych rozwiązań. Nasze pomoce są idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów w każdym wieku.

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: