Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 6 099,00 zł - 18 490,00 zł

Baner informacyjny

Filtry aktywne

Niezawodne monitory interaktywne dla szkół

Monitory interaktywne są niezastąpione do prowadzenia ciekawych i angażujących zajęć w placówkach edukacyjnych. Takie nowoczesne rozwiązania przenoszą naukę na inny poziom i sprawiają, że staje się ona o wiele przyjemniejsza. Dla nauczycieli monitor interaktywny stwarza nowe możliwości prowadzenia zajęć. Dzięki temu przekazywanie wiedzy staje się jeszcze bardziej efektywne. Stosowanie nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych, takich jak wizualizery czy drukarki 3D to sposób na zaangażowanie uczestników zajęć. Oferujemy Państwu innowacyjne pomoce naukowa najwyższej jakości, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania użytkowników.

Zróżnicowany wybór monitorów interaktywnych Avtek i IIYAMA

W naszej ofercie znajdą Państwo sprawdzone monitory różnej wielkości. Są one proste w obsłudze, a jednocześnie niezawodne. Wyposażone są w dotykowe ekrany, które zwiększają ich funkcjonalność. Dzięki temu, że mają one różne wejścia wideo oraz audio, umożliwiające podłączenie wielu urządzeń.

Monitory interaktywne dla szkół to nowoczesne rozwiązanie dla placówek edukacyjnych, które kładą nacisk na stosowanie innowacyjnych metod nauczania. Zajęcia prowadzone z ich pomocą pozwalają rozbudzić w uczestnikach ciekawość świata oraz chęć do bliższego poznawania współczesnych technologii.

Sprawdzone monitory interaktywne renomowanych marek

Nasz asortyment obejmuje monitory firm Avtek oraz IIYAMA. Są to sprawdzone modele, które wyróżniają się uniwersalnym zastosowaniem oraz doskonałymi parametrami. Wbudowane moduły WiFi oraz Bluetooth pozwalają na zdalne podłączenie do nich różnego rodzaju urządzeń. Monitory Avtek oraz IIYAMA są łatwe w obsłudze, dlatego bez problemu poradzą sobie z nim nawet niedoświadczeni użytkownicy. Liczne funkcjonalności oraz aplikacje, w które są wyposażone, pozwalają na prezentowanie różnego rodzaju treści w postaci grafik, map, filmów czy innych materiałów edukacyjnych. 

Oferowane przez nas monitory interaktywne są nie tylko funkcjonalne, ale także trwałe i wytrzymałe. Wyposażone są w ochronną szybę zabezpieczającą przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ich obudowa jest wytrzymała na wszelkie uszczerbki oraz zapewnia bezpieczeństwo komponentom we wnętrzu, a jednocześnie posiada nowoczesny wygląd. Dzięki nim prowadzenie różnego rodzaju zajęć jest efektywne oraz angażujące dla uczestników bez względu na ich wiek.

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: