Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 45 kg

Cena

Cena

  • 199,00 zł - 16 350,00 zł

Baner informacyjny

Sprzęt audio-wizualny 26 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 26 elementów

Filtry aktywne

Szeroki wybór kolumn głośnikowych i aparatów fotograficznych 

Nasz bogaty asortyment nowoczesnych materiałów edukacyjnych obejmuje najwyższej jakości profesjonalny sprzęt audio-wizualny. Są to niezawodne urządzenia, które wyróżniają się doskonałymi parametrami i są niezastąpione m.in. podczas prowadzenia zajęć w różnych grupach wiekowych. Jest to sprzęt, który świetnie sprawdzi się salach lekcyjnych, gabinetach pedagogicznych i terapeutycznych, świetlicach czy salach wykładowych, czyli wszędzie tam, gdzie tego rodzaju urządzenia są niezastąpione. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Funkcjonalne aparaty fotograficzne i akcesoria

Znajdą Państwo u nas aparat marki Canon, za pomocą którego zrobimy wysokiej jakości zdjęcia, a także filmy, z możliwością automatycznego przesyłania np. na YouTube. Jest to niezastąpiony sprzęt dla każdego, kto pasjonuje się fotografią i lubi przygotowywać interaktywne materiały edukacyjne. Doskonałe parametry wizualne tego aparatu spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania użytkowników.

Uzupełnieniem aparatu może być praktyczny gimbal, który również znajdziecie Państwo w naszym asortymencie. Zapewnia on stabilizację obrazu, a tym samym zdecydowanie ułatwia pracę z aparatem.

Niezawodne kolumny głośnikowe i inne sprzęty audio

Nasza oferta to także kolumny głośnikowe o doskonałych parametrach dźwięku. Jest to najwyższej jakości sprzęt audio wyposażony w 2-kanałowe wzmacniacze. Oferowane kolumny głośnikowe wyróżniają się nie tylko wysokimi parametrami emitowanego dźwięku, ale również najwyższą jakością wykończenia.

Oferujemy Państwu również podwójne i poczwórne odbiorniki wieloczęstotliwościowe, wyposażone w funkcję ATC do przesyłania wybranej częstotliwości w podczerwieni. Z kolei profesjonalistów z pewnością zachwyci 8-kanałowy oraz 12-kanałowy mikser z wewnętrznym procesorem. Spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Można je wygodnie połączyć z laptopem i tworzyć wysokiej jakości nagrania.

Uzupełnieniem naszego sprzętu audio jest bezprzewodowy mikrofon z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym.

Nowoczesny sprzęt audio-wizualny w edukacji

Misją naszej firmy jest dostarczanie do placówek edukacyjnych i nie tylko nowoczesnych materiałów edukacyjnych, które są niezbędne do przeprowadzania innowacyjnych i interesujących zajęć. Chcemy zapewnić podniesienie wiedzy i kompetencji cyfrowych zarówno nauczycieli, jak i dzieci oraz ich rodziców. Nasza oferta to wyłącznie sprawdzone produkty od najlepszych producentów, które wyróżniają się najwyższą jakością i niezawodnością. W ramach programu Laboratoria Przyszłości oferujemy wiele nowoczesnych sprzętów, m.in. drukarki 3D, roboty edukacyjne czy gogle VR, które ułatwiają prowadzenie ciekawych zajęć

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: