Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 5 kg - 7 kg

Cena

Cena

  • 6 990,00 zł - 13 400,00 zł

Baner informacyjny

Skanery 3D 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Filtry aktywne

Profesjonalne i kompaktowe skanery 3D

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne skanery 3D przeznaczone zarówno dla nauczycieli i uczniów, jak i użytkowników, którzy chcą korzystać z tych urządzeń w domu. Są to nowoczesne pomoce naukowe, które pozwalają poszerzać zainteresowania uczniów oraz studentów. Dzięki nim mogą oni poznawać świat i uczyć się nowych rzeczy przez zabawę, a nauczyciele korzystać z innowacyjnych metod nauczania. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą skanerów 3D, które mogą mieć uniwersalne zastosowanie.

Nowoczesne skanery edukacyjne

Skaner 3D to urządzenie, które jest niezastąpione w nowoczesnych placówkach edukacyjnych, które kładą nacisk na rozwój uczniów w oparciu o innowacyjne technologie. W naszej ofercie znajdą Państwo niezawodny model Shining EinScan, który wyróżnia się doskonałą jakością oraz przystępną ceną. Jego obsługa jest bardzo prosta, dlatego bez problemu poradzą sobie z nią nawet początkujący użytkownicy. Można z powodzeniem wykorzystać go w szkołach podstawowych, średnich czy nawet na uczelniach wyższych.

Niezawodne skanery 3D dla wymagających użytkowników

Dla wymagających użytkowników najlepszym rozwiązaniem będzie dostępny w naszej ofercie model Shining EinScan SP i SolidEdge. Doskonale sprawdza się do przenoszenia projektów inżynierii odwrotnej na wyższy poziom. Model ten imponuje dokładnością oraz precyzyjną kalibracją. Tym, co wyróżnia go od innych dostępnych na rynku skanerów, jest z pewnością szybkość skanowania i wysoka rozdzielczość. Jego parametry sprawiają, że jest to skaner 3D przeznaczony dla wymagających użytkowników.  

Postaw na kreatywną edukację ze skanerem 3D od EduKids!

Skanery dostępne w naszej ofercie wyposażone są w system bezpośredniej komunikacji z drukarkami 3D, które również znajdą Państwo w naszej ofercie. Jest to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, które zdecydowanie zwiększa ich funkcjonalność. Dzięki temu, że skanery te nie mają żadnych elementów laserowych, mogą być bezpiecznie użytkowane przez uczniów oraz w obecności małych dzieci.

Dostępne w naszym asortymencie urządzenia dla nowoczesnych placówek edukacyjnych to niezawodny sprzęt najwyższej jakości. Wybierając go, mają Państwo pewność, że spełni on wszystkie wymagania, nawet te najbardziej wygórowane. Ich stosowanie może znacząco wzbogacić ofertę edukacyjną i wyróżnić placówkę na tle pozostałych.

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: