Podłoga interaktywna - FlySky BASIC

11 999,00 zł

9755.28 zł netto.

Marka Didactix IT oferuje wysokiej jakości produkty multimedialne posiadające szerokie spektrum funkcjonalności – FlySky, FlySky GO oraz Roomie. Urządzenia te wykorzystywane są głównie do celów edukacyjnych i terapeutyczno - rozwojowych dzieci w okresie wczesnoszkolnym i szkolnym. Są też uzupełnieniem przestrzeni biznesowej, a ich wykorzystanie podczas konferencji oraz pracy zdalnej znacznie podnosi efektywność działań.

Podłoga interaktywna - FlySky BASIC

11 999,00 zł

9755.28 zł netto.

Ilość:
Dostawa
Zadaj pytanie

Pośpiesz się! 10 Pozostało w magazynie!

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

FlySky

Podłoga interaktywna FlySky to produkt multimedialny pozwalający na wszechstronną naukę, terapię i zabawę użytkownikom w każdym wieku. Jest kreatywnym i innowacyjnym rozwiązaniem, które uczy przez zabawę. Jego integralną częścią jest projektor krótkoogniskowy, jednostka obliczeniowa oraz kamera wraz z dedykowanym oprogramowaniem. Za pomocą umieszczonego wewnątrz rzutnika, na podłogę wyświetlany jest obraz, który aktywują poruszający się po nim użytkownicy. Aktywny obszar doświetlany jest przez umieszczone w dolnym panelu diody LED emitujące światło w paśmie podczerwonym. W efekcie, przemieszczania się lub wykonywania gestów, wyzwalana jest zmiana obrazu, co pozwala na obsługę szerokiego spektrum gier, aplikacji oraz stron internetowych.

Zestaw podstawowy zawiera:

·        Urządzenie multimedialne FlySky

·        Pilot zdalnego sterowania (2 szt.)

·        Pisak IR

·        Karta sieciowa

·        Przewód zasilający

·        Zestaw montażowy

·        Instrukcja obsługi

·        Karta gwarancyjna

Podstawowy katalog gier obejmuje 102 aplikacje zaspokajając potrzeby w zakresie rewalidacji, nauki powszechnej i nauki kodowania.

Ten produkt nie ma recenzji!

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: