Wywrotka do liczenia

100,00 zł

81.3 zł netto.

Każdy z nas musi nauczyć się liczenia. O wiele przyjemniej będzie odbywać się ta nauka przy pomocy naszej wywrotki. W kabinie jest 10 otworów na pionki do liczenia, a na naczepie miejsce do wsypania np. piasku czy kaszy manny. Wywrotką wylana jest żywicą epoksydową, można więc pisać po niej markeremi. W komplecie  z wywrotką 10 elementów do liczenia. Wymiary: 21×30 cm.

Wywrotka do liczenia

100,00 zł

81.3 zł netto.

Ilość:
Dostawa
Zadaj pytanie

Pośpiesz się! 4 Pozostało w magazynie!

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Wywrotka do liczenia to kolejny bardzo uniwersalny sensobox. Przede wszystkim użyjecie go jednak do podstawowych działań matematycznych i nauki przedszkolaków liczenia.

Jest to drewniany panel podzielony na dwie sekcje. Z lewej strony znajduje się kabina wywrotki złożona z 10 otworów na drewniane pionki, po prawej stronie miejsce na ciastolinę czy do wsypania np. piasku, ryżu lub kaszy manny. Wnętrze naczepy jest pokryte żywicą epoksydową, można więc pisać po nim markeremi suchościeralnymi. Wymiary to 21×30 cm. Jest więc sporo miejsca na naukę przez zabawę.

Zastosowanie żywicy epoksydowej zwiększa wytrzymałość i odporność drewna. Dzięki czemu może użyć go do zabaw z użyciem mas plastycznych oraz innych wilgotnych cieczy, pian, czy piasków kinetycznych.

Ten panel sensoryczny będzie idealny do zabaw sensorycznych oraz treningu małych rączek. Sprawdzi się przede wszystkim do zabaw ukierunkowanych na naukę liczenia do 10, ale wykorzystacie go również do podstawowych działań matematycznych, pisania palcem i rozwoju motoryki małej.

Sensoboxy to ciekawa odmiana pomocy sensorycznych. Wywrotka do liczenia to sensoryczna pomoc edukacyjna będąca wspaniałym treningiem małych rączek. Zabawy pomogą kształtować prawidłowy chwyt, przygotują dłonie do pisania, rozwiną kreatywność i wyobraźnię.

Ten produkt nie ma recenzji!

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: