Pakiet aplikacji do Smartfloor - Świat Koderków

1 040,00 zł

845.53 zł netto.

Pakiet aplikacji do Smartfloor - Świat Koderków

1 040,00 zł

845.53 zł netto.

Ilość:
Dostawa
Zadaj pytanie

Pośpiesz się! 4 Pozostało w magazynie!

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Koderki zapraszają Cię do swojego zaprogramowanego świata! Baw się razem z nimi, skacz, biegaj i rozwiązuj różne zadania, aby poznać ich planetę i dowiedzieć się na czym polega programowanie!

Zaprowadź porządek

Koderki można przemieszczać, nawet jeśli są ze sobą połączone. Tupnij na Koderku, by przesunąć go w górę albo w dół. Kiedy będą obok siebie, połączą się. Sprawdź co się stanie, gdy ustawisz wszystkie Koderki w jednej linii przy wtyczce z energią.        ZAPROWADŹ PORZĄDEK

Napraw połączenie

Energetyczne połączenia między Koderkami są bardzo ważne. Zobacz, w którym momencie przepływu energii pojawia się usterka i napraw ją, zmieniając położenie Koderka za pomocą instrukcji na dole dywanu.

Wskaż Koderkom drogę

W plątaninie połączeń między Koderkami czasem można odnaleźć wiele dróg. Stwórz własną drogę między wybranymi mieszkańcami planety, zapalając diody. Przejdź po planszy, a diody zaświecą kolorowymi światełkami.

Uratuj kod

Koderki piszą linijki kodu i w ten sposób delegują zadania na planecie innym mieszkańcom. Pomóż im dokończyć kod i zapalaj kolorowe diody, biegając po planszy. Musisz jednak uważać! Uszkodzone Koderki wciąż kasują świecące diody!    

Stwórz Koderka

W tej części planety wciąż powstają jej nowi mieszkańcy. Odgadnij jak prawidłowo złożyć Koderki, aby ich kolejni przyjaciele zawitali na planetę. Tupnięciem zmień kolejność dwóch dowolnych Koderków, aby zostały ułożone od lewej do prawej, zgodnie z ilością posiadanych elementów – od najprostszego do najbardziej złożonego.

Znajdź szkodniki

Koderki porozumiewają się za pomocą kodu z kolorowych diod. Czasem jednak do ich komunikacji wkrada się błąd. Tupnij na diodę, która nie pasuje do pozostałych, aby nie zakłócała przesyłu informacji!

Odbuduj świat Koderków

Inwazja Drakonidów spowodowała, że część świata Koderków rozpadła się na drobne części. Wstaw pojawiające się elementy w odpowiednie miejsca, zgodnie z cieniem, który po sobie pozostawiły. 

Uwolnij energię

Pomiędzy Koderkami płynie energia, która pozwala im się komunikować. Wszystkie odcinki trasy powinny zostać połączone, aby energia mogła swobodnie przepływać. Tupnij na kolorowy włącznik, aby umożliwić przepływ energii. 

Buduj połączenia

Połączenia pomiędzy Koderkami są bardzo ważne. Muszą istnieć, by mogła nimi popłynąć energia. Wybierzcie dowolne Koderki i skaczcie na nich, aby utworzyć potrzebne połączenia i uwolnić energię.

Dziel i łącz

Na planecie Koderków można czasem spotkać kolorowe łańcuchy – to są części kodu. Służą one do przesyłania specjalnych komunikatów. Wbiegnij na układankę i zobacz, jak słabe są połączenia między nimi. Przywróć fragmenty w ich właściwe miejsce, przesuwając je tupnięciem.

Kodujemy w parach

Czy wiesz, że jedną z najważniejszych zasad w świecie Koderków jest współpraca? Przekonaj się o tym, zapraszając do zabawy koleżankę lub kolegę. Stańcie na wybranych Koderkach i tupcie mocno. Zobaczcie, co się stanie. Czy możesz samodzielnie wykonać to zadanie?

Koderkowi bracia

W tej części planety jej mieszkańcy mogą się poruszać tylko parami. Znajdź dwa takie same Koderki i tupnij w wybranego, aby przemieścić go do samej góry. Zrób to samo z drugim identycznym Koderkiem.

Szukamy Koderka

Czasami zdarza się, że Koderki gubią swoje pary. Pomóż im je odnaleźć. Wylosuj Koderka w lupie i wskaż drugiego takiego samego.

Wyślij wiadomość

Koderki cały czas wysyłają do siebie różnego rodzaju komunikaty. Robią to za pomocą migoczących światełek. Jednak największe diody zabierają całą energię i przeszkadzają w prawidłowym przesyle sygnału. Wyłącz tupnięciem migoczące duże światło i uwolnij energię dla małych diod.

Łap światełka

Koderki wciąż otrzymują nowe informacje, które zapisują w planetarnej bazie. Spadają na nie niespodziewanie, a utrzymanie porządku dla Koderków jest bardzo ważne. Przenieś nowe informacje we właściwe miejsca. Tupnięciem wybieraj ze spadających światełek takie kolory, które pasują do bazy po lewej lub prawej stronie.

W magazynie znaków

Koderki przechowują w wielkim magazynie znaki specjalne, używane w programowaniu. Już od dawna nikt tam nie zaglądał. Dodaj im trochę energii biegając po planszy!   

Ten produkt nie ma recenzji!

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: