Ciastolina Morskie Fale

39,00 zł

31.71 zł netto.

Ciastolina Morskie Fale to zestaw 4 opakowań po 100ml produktu, każde w innym, morskim odcieniu. Ciastolina będzie idealnym dopełnieniem do naszych sensoboxów.

Twoje dziecko pokocha takie zabawy!

Ciastolina Morskie Fale

39,00 zł

31.71 zł netto.

Ilość:
Dostawa
Zadaj pytanie

Pośpiesz się! 1 Pozostało w magazynie!

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Ciastolina Morskie Fale to zestaw domowej, ręcznie robionej masy plastycznej w cudownych, letnich barwach. Z takiego zestawu powstaną przepiękne wyklejanki morskie, fale czy oceany.

Zestaw składa się z 4 słoiczków, każdy po 100 ml produktu w kolorach: błękitny, biały, granat oraz szary.

Ciastolina jest gładka, miękka i delikatna w dotyku. Jest w całości wykonana z naturalnych składników. Pamiętajcie jednak, że jest to produkt nienadający się do spożycia, nie będzie zatem odpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia (chyba, że pod nadzorem osoby dorosłej).

Dodatkowo pachnie łagodnie: trawą cytrynową, melisą, wanilią i eukaliptusem. Używamy tylko naturalnych olejków, które mogą być używane do kontaktu ze skórą.

Zabawy ciastoliną są niezwykle rozwojowe. Pozytywnie wpływają na integrację sensoryczną, rozwijają motorykę małą i poprawiają sprawność dłoni oraz palców, a co za tym idzie przygotowują małe rączki do pisania. Oprócz tego wyklejanie ciastoliną działa wyciszająco, pozwala rozładować napięcia.

Ciastolina jest idealnym dopełnieniem do naszych paneli sensorycznych. Morskie Fale wykorzystacie chociażby z wielorybem, meduzą, czy morzem.

Hasło jakie przyświeca nam od początku to nauka przez zabawę. W taki sposób chcemy pokazywać świat naszym dzieciom.

Zestaw: 4 x 100 ml

Ten produkt nie ma recenzji!

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: