• Obecnie brak na stanie

Smart Home - zestaw edukacyjny

489,00 zł

397.56 zł netto.

Zestaw inteligentnego domu Smart Home jest oparty na sprzęcie i przeznaczony dla tych, którzy marzą o wygodniejszym życiu dzięki technologiom.

Smart Home - zestaw edukacyjny

489,00 zł

397.56 zł netto.

Ilość:
Dostawa
Zadaj pytanie
Produkt niedostępny

Obecnie brak na stanie

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zestaw inteligentnego domu jest oparty na sprzęcie typu open source firmy Micro:bit i przeznaczony dla tych, którzy marzą o wygodniejszym życiu dzięki technologiom.

System inteligentnego domu, z płytą sterującą Micro:bit, jest wyposażony w wyświetlacz LCD 1602, czujnik temperatury i wilgotności DHT11, analogowy czujnik gazu (MQ_2), czujnik ruchu PIR, moduł 6812 RGB, serwomechanizm, czujnik pary, Micro:bit BT i inne czujniki.

Za pomocą tych czujników zestaw ten można zastosować do wykrywania temperatury, wilgotności i stężenia gazów palnych w domu oraz do otwierania i zamykania drzwi. Co więcej, wszystkie wykryte informacje mogą być wyświetlane na wyświetlaczu LCD 1602 w czasie rzeczywistym, który można sprawdzić i monitorować za pomocą smartfona lub iPada. Nawiasem mówiąc, obsługuje zasilanie energią słoneczną lub kablem USB.

Nauka STEAM jest nieograniczona. Naucz swoje dzieci mechaniki, budując zestaw inteligentnego domu IoT, który działa na energię słoneczną.

Od sterowania oświetleniem w pokoju za pomocą smartfona po automatyczne planowanie wydarzeń, automatyka domowa przeniosła wygodę na zupełnie nowy poziom. Zamiast korzystać z mechanicznych przełączników, możesz teraz wygodnie sterować wszystkimi urządzeniami w domu za pomocą opuszków palców.

Tutaj pokażemy, jak zaimplementować prostą konfigurację automatyki domowej DIY za pomocą zestawu programistycznego mikrokontrolera.

Ten produkt nie ma recenzji!

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: