• Obecnie brak na stanie

Jabłko do nauki liczenia

100,00 zł

81.3 zł netto.

Każdy z nas musi nauczyć się liczenia. O wiele przyjemniej będzie odbywać się ta nauka przy pomocy naszego jabłka. Na jabłku znajduje się gąsienica złożona z 10 otworów na pionki lub kulki do liczenia, a po prawej stronie, miejsce do wsypania np. piasku, ryżu czy kaszy manny. Wnętrze jabłka jest pokryte żywicą epoksydową, można więc pisać po nim markeremi suchościeralnymi.

Jabłko do nauki liczenia

100,00 zł

81.3 zł netto.

Ilość:
Dostawa
Zadaj pytanie
Produkt niedostępny

Obecnie brak na stanie

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jabłko do nauki liczenia to kolejny bardzo uniwersalny sensobox. Przede wszystkim użyjecie go jednak do podstawowych działań matematycznych i nauki przedszkolaków liczenia.

Jest to drewniany panel podzielony na dwie sekcje. Z lewej strony znajduje się gąsienica złożona z 10 otworów na pionki, po prawej stronie miejsce na ciastolinę czy do wsypania np. piasku, ryżu czy kaszy manny. Wnętrze jabłka jest pokryte żywicą epoksydową, można więc pisać po nim markeremi suchościeralnymi. Wymiary to 27×27 cm. Jest więc sporo miejsca na naukę przez zabawę.

Zastosowanie żywicy epoksydowej zwiększa wytrzymałość i odporność drewna. Dzięki czemu może użyć go do zabaw z użyciem mas plastycznych oraz innych wilgotnych cieczy, pian, czy piasków kinetycznych.

Ten panel sensoryczny będzie idealny do zabaw sensorycznych oraz treningu małych rączek. Sprawdzi się przede wszystkim do zabaw ukierunkowanych na naukę liczenia do 10, ale wykorzystacie go również do podstawowych działań matematycznych, pisania palcem i rozwoju motoryki małej. Pozostałe sensoboxy matematyczne to Wywrotka do liczenia, Senso liczydło oraz Liczychmurka.

Jabłko możecie wypełnić kolorowym ryżem, ale również naturalnymi produktami, które znajdziecie w swojej kuchni.

Sensoboxy to ciekawa odmiana pomocy sensorycznych. Jabłko to sensoryczna pomoc edukacyjna będąca wspaniałym treningiem małych rączek. Zabawy pomogą kształtować prawidłowy chwyt, przygotują dłonie do pisania, rozwiną kreatywność i wyobraźnię.

Ten produkt nie ma recenzji!

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: