Aktywna Tablica 2022

Aktywna Tablica 2022

Rządowy program Aktywna Tablica realizowany jest w latach 2020 – 2024 i ma na celu zapewnienie szkołom podstawowym i ponadpodstawowym niezbędnej infrastruktury poprzez wsparcie finansowe szkół przy zakupie nowoczesnego sprzętu, pomocy dydaktycznych oraz narzędzi do terapii. Program Aktywna Tablica 2022 dedykowany jest dla szkół publicznych i niepublicznych. Obejmuje on zarówno szkoły podstawowe, jak i ponadpodstawowe, przy czym w latach 2020-2024 szkoła może skorzystać z programu tylko raz.

Przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa spójną i kompleksową ofertę, która wpisuje się  w wytyczne programu Aktywna Tablica. W naszym asortymencie znajdą Państwo wyłącznie produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. W pełnej ofercie znajdują się wysokiej klasy monitory interaktywne o przekątnej od 55 do 86 cali, tablice interaktywne, pomoce dydaktyczne oraz narzędzia do terapii.

Nasz sklep oferuje szeroką gamę pomocy dydaktycznych dla uczniów, także tych, którzy wymagają szczególnej uwagi ze strony nauczycieli. W tej kategorii znajdą Państwo produkty, które rekomendujemy dla uczniów ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi wymienionymi w projekcie Aktywna Tablica.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego pod adresem www.edukids.pl oraz kontaktu z naszymi specjalistami. Zachęcamy również do obserwowania EduKids na Facebooku i Instagramie. Chcemy dzielić się z Państwem swoim doświadczeniem, a także pomóc w doborze odpowiednich produktów i pomocy dydaktycznych.

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: