Najnowsze wiadomości

Wyprzedź trendy dzięki naszym aktualnościom.
 • Aktywna Tablica 2022

  Aktywna Tablica 2022

  W 2022 roku jest realizowana kolejna edycja Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych „Aktywna tablica” na lata 2020-2024.

  Czytaj więcej
 • Roboty edukacyjne - programowanie poprzez zabawę!

  Roboty edukacyjne - programowanie poprzez zabawę!

  Coraz więcej szkół w Polsce zaopatruje się w między innymi w: drukarki 3D, roboty edukacyjne, mikrokontrolery i inne nowatorskie produkty. Wykorzystując np. roboty edukacyjne jesteśmy w stanie urozmaicić i zachęcić uczniów do udziału w lekcji. Roboty edukacyjne to zestawy, dzięki którym uczniowie poprzez zabawę mogą poznać podstawy programowania, robotyki oraz informatyki.

  Czytaj więcej
 • Blisko 1800 podstawowych szkół niesamorządowych zgłosiło się już do programu Laboratoria Przyszłości

  Blisko 1800 podstawowych szkół niesamorządowych zgłosiło się już do programu Laboratoria Przyszłości

  7 kwietnia wystartował nabór dla podstawowych szkół niesamorządowych do programu Laboratoria Przyszłości. Dzięki niemu szkoły mogą pozyskać środki na wyposażenie swoich pracowni w najnowocześniejsze rozwiązania edukacyjne, takie jak drukarki 3D, mikrokontrolery, roboty. Największe ze szkół mogą pozyskać nawet kilkaset tysięcy złotych! Od dnia uruchomienia naboru otrzymaliśmy blisko 1800 zgłoszeń - to ponad 80 % wszystkich podstawowych szkół niesamorządowych!

  Czytaj więcej

Zadzwoń do nas!

504006773

biuro@edukids.pl

Godziny pracy sklepu:

W dni powszednie:

Sobota

Niedziela

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

od 7:30 do 15:30

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: